Emalie

Emalie to cała grupa produktów przeznaczonych do dekoracyjno-ochronnego malowania podłóż różnego typu. W Centrum Handlowym Wojan znajdziecie Państwo preparaty zwane emaliami akrylowymi, alkilowymi, ftalowymi bądź chlorokauczukowymi. Od zwykłych farb różnią się tym, że w swoim składzie zawierają więcej żywic i stosuje się je jako ostateczne warstwy nawierzchniowe o bardzo dobrych parametrach. Tworzą elastyczną, trwałą oraz dobrze kryjącą powłokę. Emalie nadają się do zastosowania wewnątrz i zewnątrz budynków.

Posiadamy emalie przeznaczone do malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, metalu oraz betonu. Dostępne są także specjalne preparaty przystosowane do pokrywania dachów oraz rynien, ścian i elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Dużą grupę produktów stanowią również emalie uniwersalne, które pozwalają na wykorzystanie ich na różnych powierzchniach.

Emalie renowacyjne stanowią osobną grupę tego typu produktów. Przygotowane są specjalnie z myślą o odnawianiu różnych powierzchni. Wśród nich znajdziemy produkty do drewna i metalu, a także gamę preparatów służących do renowacji mebli bądź płytek ceramicznych. Niektóre z nich nie wymagają nawet stosowania podkładu ani usuwania starych powłok lakierniczych. Po nałożeniu stają się odporne na uszkodzenia, nadając odnawianym obiektom i powierzchniom nowy kolor.

Przygotowaliśmy dla Państwa asortyment różnych marek oraz ich rozmaity litraż, aby z łatwością można było zaopatrzyć się w produkt najlepiej odpowiadający oczekiwaniom.

Dla tych, którzy nie mogą odnaleźć idealnego koloru spośród dostępnych w naszej ofercie farb, przygotowaliśmy alternatywę. Można skorzystać z możliwości wykonania farby w określonym przez siebie odcieniu w mieszalniku Centrum Handlowego Wojan lub stworzyć ją samodzielnie – korzystając z systemów barwienia oraz barwników.