Usługi


Zakupy na raty
Nie odkładaj swoich planów na później! Kupuj na wygodne raty. To szybki i prosty sposób na posiadanie towarów już teraz. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku minut. Zapytaj naszego pracownika, a on po uzyskaniu kilku niezbędnych danych załatwi całą procedurę za Ciebie! Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejszym materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks Cywilny.

Transport
Centrum Handlowe Wojan realizuje transport zakupionych materiałów do Klienta, po wcześniejszym ustaleniu wszelkich szczegółów, z osobą odpowiedzialną po stronie Sprzedającego za rozróżnienie transportu Gratisowego oraz Płatnego, oraz po akceptacji Klienta.

Mieszanie farb
Na dziale Farb oferujemy usługę mieszania różnych rodzajów farb. Dzięki tej usłudze wybierzesz swój idealny kolor i stopień połysku farby korzystając z dostępnych w sklepie wzorników. Nasi doradcy za pomocą mieszalników przygotuję w ciągu kilku minut farbę w wybranym kolorze. Mieszalniki są sterowane komputerowo, co gwarantuje precyzję i powtarzalność koloru.

Obszywanie wykładzin
W dziale wykładzin wykonujemy usługę obszywania ciętych boków wykładzin i chodników. Usługa obszywania odbywa się na krawędziach prostych i kątach zewnętrznych po obrysie. Doradca Klienta na podstawie ilości metrów bieżących wymagających obszycia przekalkuluje jaki będzie koszt usługi i poinformuje o nim przed przystąpieniem do realizacji usługi. Zamówienia na usługę obszywania można składać u Doradcy Klienta we wszystkie dni i godzinach otwarcia sklepu.