Wykładziny PCV i dywanowe

Wykładziny dywanowe są najlepszym sposobem na uzyskanie podłogi atrakcyjnej wizualnie oraz praktycznej, zarówno w biurach jak i wielu innych rodzajach obiektów użyteczności publicznej.

W oferowanych przez nas wykładzinach dywanowych stosowane są nowoczesne włókna zapewniające wyjątkową trwałość, sprężystość oraz odporność na zabrudzenia. Oferujemy również wykładziny z włókien naturalnych, które dają wyjątkowe poczucie komfortu i bliskości z naturą.        Do pomieszczeń, gdzie równie znaczący jak trwałość wykładziny dywanowej jest jej wzór kolorystyczny, polecamy wykładziny barwione, która pozwala uzyskać niepowtarzalne wzory.

Wykładziny PCV to najpopularniejszy rodzaj pokryć podłogowych. Posiadają znacznie bogatsze wzornictwo niż wykładziny dywanowe oraz nie zmieniają kolorów pod wpływem działania promieni słonecznych. Ponieważ posiadamy bardzo szeroką gamę zróżnicowanych produktów, nasze wykładziny PCV można stosować w różnych obiektach użyteczności publicznej, od pomieszczeń typowych po specjalistyczne.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego produktu.