Meble kuchenne

Sercem każdego domu jest kuchnia, to tam spędzamy sporo swojego czasu, tworzymy codzienne posiłki, i spełniamy swoje zdolności kulinarne. Ważnym jest zatem, aby była ona funkcjonalna, przestrzenna, i dostosowana do twoich potrzeb. To od Ciebie zależy gdzie usytuujesz szafki kuchenne tak aby zapewniły ci komfort podczas gotowania. Wykorzystamy  niewygodne wnęki i zaprojektujemy praktyczne zabudowy, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Pomożemy w doborze materiału oraz

Promocje Salonu Meblowego

Więcej...

Kolekcja Clever

od 1950,00zł od 2170,00zł

Meble z kolekcji Clever z stylowej kolorystyce, o nowoczesnej formie i przestronnym ułożeniu.            Wyprzedaż ekspozycji!!!

Więcej...

Narożnik Luna

od 2430,00zł od 2700,00zł

Narożnik Luna posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, wygodne siedzisko ze sprężyną falistą i pianką wysokiej jakości HR co wpływa na komfort zarówno siedzenia jak i spania. Posiada dużą powierzchnię spania. Dostępny prawy lub lewy w zależności od potrzeb klienta.

Wymiary szer/wys/gł : 277/89/176

Więcej...

Salon Meblowy WOJAN poleca

Więcej...

Kolekcja Dallas

Kolekcja mebli „Dallas” o białych frontach MDF o wysokim połysku, i korpusie w kolorze orzechu naturalnego. Elementy wykończeniowe stanowią ryflowane listwy, dodatkowo podświetlane, z systemem cichych domyków.

Więcej...

Kolekcja Kinga

Kolekcja mebli „KINGA” z frontami z litego drewna posiada wiele różnorakich elementów, o różnych rozmiarach, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Więcej...