Meble kuchenne

Sercem każdego domu jest kuchnia, to tam spędzamy sporo swojego czasu, tworzymy codzienne posiłki, i spełniamy swoje zdolności kulinarne. Ważnym jest zatem, aby była ona funkcjonalna, przestrzenna, i dostosowana do twoich potrzeb. To od Ciebie zależy gdzie usytuujesz szafki kuchenne tak aby zapewniły ci komfort podczas gotowania. Wykorzystamy  niewygodne wnęki i zaprojektujemy praktyczne zabudowy, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Pomożemy w doborze materiału a także podpowiemy jaki osprzęt dobrać aby by posłużył nam przez długie lata gotowania. Stwórz swoja kuchnię marzeń, i pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Promocje Salonu Meblowego

Więcej...

Kolekcja Clever

Meble z kolekcji Clever z stylowej kolorystyce, o nowoczesnej formie i przestronnym ułożeniu.

Więcej...

Salon Meblowy WOJAN poleca

Więcej...

AZURO

Nowy system mebli „Azuro” to meble stworzone z pasją, które doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Wyraźne,ciemne wstawki na frontach, nadają bryłom charakteru i tworzą spójną całość. Szeroka oferta brył pozwoli urządzić każdy salon i zapełni przestrzeń Twojego domu.

Więcej...

Kolekcja Dallas

Kolekcja mebli „Dallas” o białych frontach MDF o wysokim połysku, i korpusie w kolorze orzechu naturalnego. Elementy wykończeniowe stanowią ryflowane listwy, dodatkowo podświetlane, z systemem cichych domyków.

Więcej...