Meble kuchenne

Sercem każdego domu jest kuchnia, to tam spędzamy sporo swojego czasu, tworzymy codzienne posiłki, i spełniamy swoje zdolności kulinarne. Ważnym jest zatem, aby była ona funkcjonalna, przestrzenna, i dostosowana do twoich potrzeb. To od Ciebie zależy gdzie usytuujesz szafki kuchenne tak aby zapewniły ci komfort podczas gotowania. Wykorzystamy  niewygodne wnęki i zaprojektujemy praktyczne zabudowy, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Pomożemy w doborze materiału a także podpowiemy jaki osprzęt dobrać aby by posłużył nam przez długie lata gotowania. Stwórz swoja kuchnię marzeń, i pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Promocje Salonu Meblowego

Więcej...

Kolekcja Clever

Meble z kolekcji Clever z stylowej kolorystyce, o nowoczesnej formie i przestronnym ułożeniu.

Więcej...

Salon Meblowy WOJAN poleca

Więcej...

AZURO

Nowy system mebli „Azuro” to meble stworzone z pasją, które doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Wyraźne,ciemne wstawki na frontach, nadają bryłom charakteru i tworzą spójną całość. Szeroka oferta brył pozwoli urządzić każdy salon i zapełni przestrzeń Twojego domu.

Więcej...

SHELVE

Nowa kolekcja „SHELVE”

Akcent który odróżnia te meble od innych są wyfrezowane fronty oraz charakterystyczne wstawki. Szuflady posiadają systemy pełnego wysuwu. Uchwyty są lakierowane na wysoki połysk, a delikatne oświetlenie LED stanowi kwintesencje nowoczesności.

Więcej...