Meble kuchenne

Sercem każdego domu jest kuchnia, to tam spędzamy sporo swojego czasu, tworzymy codzienne posiłki, i spełniamy swoje zdolności kulinarne. Ważnym jest zatem, aby była ona funkcjonalna, przestrzenna, i dostosowana do twoich potrzeb. To od Ciebie zależy gdzie usytuujesz szafki kuchenne tak aby zapewniły ci komfort podczas gotowania. Wykorzystamy  niewygodne wnęki i zaprojektujemy praktyczne zabudowy, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Pomożemy w doborze materiału a także podpowiemy jaki osprzęt dobrać aby by posłużył nam przez długie lata gotowania. Stwórz swoja kuchnię marzeń, i pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Promocje Salonu Meblowego

Więcej...

Materace KOŁO – do 20% ZNIŻKI!!!

PROMOCJA NA WSZYSTKIE MATERACE FIRMY KOŁO, TYLKO W SALONIE MEBLOWYM FIRMY WOJAN!!! RABAT DO 20% NA WSZYSTKIE PRODUKTY!!!

Więcej...

URODZINOWE SZALEŃSTWO CENOWE BLACK RED WHITE

WYJĄTKOWE OBNIŻKI CENOWE DO 40% ORAZ HITY DNIA Z PROMOCJĄ DO 50% TYLKO W SALONIE MEBLOWYM FIRMY WOJAN. PROMOCJE TRWAJĄ OD 18 LUTEGO DO 5 MARCA, ZAPRASZAMY!!!

 

Promocja „Urodzinowe szaleństwo cenowe” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 18.02 do 5.03.2022 r. albo do wyczerpania zapasów. „Hity dnia” obowiązują w wybranych, wskazanych w gazetce dniach promocji i uwzględniają rabat z promocji „Urodzinowe szaleństwo cenowe”. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „30 rat 0%”, która trwa od 18.02 do 5.03.2022 r. RRSO 0%. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Promocje obowiązują w wybranych salonach. Lista salonów załączona do regulaminu promocji. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Szaleństwo niskich cen” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Więcej...

Salon Meblowy WOJAN poleca

Więcej...

Kolekcja Dallas

Kolekcja mebli „Dallas” o białych frontach MDF o wysokim połysku, i korpusie w kolorze orzechu naturalnego. Elementy wykończeniowe stanowią ryflowane listwy, dodatkowo podświetlane, z systemem cichych domyków.

Więcej...

Kolekcja Kinga

Kolekcja mebli „KINGA” z frontami z litego drewna posiada wiele różnorakich elementów, o różnych rozmiarach, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Więcej...