Meble kuchenne

Sercem każdego domu jest kuchnia, to tam spędzamy sporo swojego czasu, tworzymy codzienne posiłki, i spełniamy swoje zdolności kulinarne. Ważnym jest zatem, aby była ona funkcjonalna, przestrzenna, i dostosowana do twoich potrzeb. To od Ciebie zależy gdzie usytuujesz szafki kuchenne tak aby zapewniły ci komfort podczas gotowania. Wykorzystamy  niewygodne wnęki i zaprojektujemy praktyczne zabudowy, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Pomożemy w doborze materiału a także podpowiemy jaki osprzęt dobrać aby by posłużył nam przez długie lata gotowania. Stwórz swoja kuchnię marzeń, i pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Promocje Salonu Meblowego

Więcej...

SOFA STREET PROMOCJA BLACK RED WHITE – 34%

Zapraszamy do zapoznania się z PROMOCJĄ URODZINOWĄ SOFY STREET – 34% już za 1499,00. Oferta promocyjna trwa od 18 lutego do 5 marca.

 

Promocja „Urodzinowe szaleństwo cenowe” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 18.02 do 5.03.2022 r. albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „30 rat 0%”, która trwa od 18.02 do 5.03.2022 r. RRSO 0%. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Promocje obowiązują w wybranych salonach. Lista salonów załączona do regulaminu promocji. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Urodzinowe szaleństwo cenowe” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Więcej...

Oferty realizacji dwóch instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu – „Budowa dwóch instalacji fotowoltaicznych o mocy 39,82 kW każda” – INSPEKTOR NADZORU

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA WOJAN ANTONI WÓJTOWICZ z siedzibą w Strzyżowie przy ul. Tunelowej 9, zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania dotyczącego świadczenia usługi inspektora nadzoru,  w związku z realizacją projektu pn. „Budowa dwóch instalacji fotowoltaicznych o mocy 39,82 kW każda, na działkach o numerach ewidencyjnych 1213/2 i 1213/7 obręb 0001 w Strzyżowie” współfinansowanego ze środków Instrumentu REACT-EU w ramach działania 11.2 Rozwój OZE – REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu znajdują się w załącznikach.

1_Inspektor nadzoru_Zapytanie ofertowe inspektor Wojan

2_Inspektor nadzoru_Formularz ofertowy Wojan

3_Inspektor nadzoru_Oświadczenie o braku powiązań Wojan

4_Inspektor nadzoru_Projekt umowy inspektor Wojan

5_Instalacja PV_Informacja z otwarcia ofert -inspektor Wojan

6_Informacja o wyborze wykonawcy – inspektor Wojan

Więcej...

Salon Meblowy WOJAN poleca

Więcej...

Kolekcja Dallas

Kolekcja mebli „Dallas” o białych frontach MDF o wysokim połysku, i korpusie w kolorze orzechu naturalnego. Elementy wykończeniowe stanowią ryflowane listwy, dodatkowo podświetlane, z systemem cichych domyków.

Więcej...

Oferty realizacji dwóch instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu – „Budowa dwóch instalacji fotowoltaicznych o mocy 39,82 kW każda”

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA WOJAN ANTONI WÓJTOWICZ z siedzibą w Strzyżowie przy ul. Tunelowej 9, zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania dotyczącego dostawy, montażu i uruchomienia dwóch instalacji fotowoltaicznych w związku z realizacją projektu pn. „Budowa dwóch instalacji fotowoltaicznych o mocy 39,82 kW każda, na działkach o numerach ewidencyjnych 1213/2 i 1213/7 obręb 0001 w Strzyżowie” współfinansowanego ze środków Instrumentu REACT-EU w ramach działania 11.2 Rozwój OZE – REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu znajdują się w załącznikach.

1_Instalacja PV_5.1.Dokumentacja techniczna 1213,7

2_Instalacja PV_5.2.Dokumentacja techniczna 1213,2

3_Instalacja PV_Zapytanie ofertowe Wojan

4_Instalacja PV_Formularz oferty Wojan

5_Instalacja PV_Wykaz doświadczenia Wojan

6_Instalacja PV_Wykaz osób Wojan

7_Instalacja PV_Ośw. o braku powiązań os i kap Wojan

8_Instalacja PV_Wzór umowy Wojan

9_Instalacja PV_Pytania i odpowiedzi 10_Instalacja PV_Zmiana zapytania ofertowego z dn. 20.06.2022

10_Instalacja PV_Zmiana zapytania ofertowego z dn. 20.06.2022

11_Instalacja PV_Informacja z otwarcia ofert -instalacja PV Wojan

12_Informacja o wyborze wykonawcy Wojan

Więcej...