Usługi


Zakupy na raty
Nie odkładaj swoich planów na później! Kupuj na wygodne raty. To szybki i prosty sposób na posiadanie towarów już teraz. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku minut. Zapytaj naszego pracownika, a on po uzyskaniu kilku niezbędnych danych załatwi całą procedurę za Ciebie! Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejszym materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks Cywilny.

Projektowanie kuchni
Wykonujemy kuchnie na wymiar dostosowane do wnętrza w sposób perfekcyjny. W naszych projektach nie ma przypadkowych rozwiązań, a każdy element stanowi część starannie przemyślanej całości. Wierzymy bowiem, że nowoczesne projekty muszą zapewniać komfort na co dzień, przy możliwie najlepiej zagospodarowanej przestrzeni. Pomożemy zatem w doborze materiałów, kolorystyce oraz zaprojektujemy rozmieszczenie poszczególnych szafek. Wykonamy elementy dopasowane do ukształtowania Twojej kuchni, i pomożemy Ci stworzyć Twoją kuchnie marzeń.

Transport
Salon Meblowy Wojan realizuje transport zakupionych mebli do Klienta, po wcześniejszym ustaleniu wszelkich szczegółów z osobą odpowiedzialną po stronie Sprzedającego za rozróżnienie transportu Gratisowego oraz Płatnego, oraz po akceptacji Klienta.

Montaż mebli
Salon Meblowy Wojan realizuje montaż zakupionych w salonie mebli u Klienta, po wcześniejszym ustaleniu wszelkich szczegółów z osobą odpowiedzialną po stronie Sprzedającego.

Montaż kuchni
Salon Meblowy Wojan realizuje montaż zakupionych i zaprojektowanych przez nas kuchni u Klienta, po wcześniejszym ustaleniu wszelkich szczegółów z osobą odpowiedzialną po stronie Sprzedającego.