CENTRUM HANDLOWE

Oferty pracy

Stanowisko pracy
Sprzedawca na stanowisku drzwi i podłogi w Markecie PSB Mrówka w Strzyżowie
Wymagania
Punktualność;
Otwartość;
Dokładność;
Umiejętność pracy w grupie;
Nastawienie na pracę z ludźmi;
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość asortymentu w obszarze drzwi i podług;
Mile widziane kursy i certyfikaty w zakresie sprzedaży;
Zakres obowiązków
Obsługa klientów;
Zarządzanie ekspozycją w markecie;
Składanie zamówień towarowych;
Przyjmowanie zamówień;
Uzupełnianie braków towarowych;
Bieżące zapoznawanie się z ofertą rynkową w obszarze drzwi i podłóg;
Bieżący monitoring obrotu towarowego;
Pomoc w sporządzaniu rocznego spisu towaru;
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika lub właściciela;
Oferujemy
Pracę w Strzyżowie;
Stabilność zatrudnienia;
Możliwość realizacji własnych pomysłów;
Możliwość poznania nowych ludzi i sytuacji;
Możliwość zapoznania się z szeroko pojętym asortymentem branży wykończeniowej;
Szkolenia sprzedażowe i produktowe;
Aktualność oferty
Sierpień 2017

Kasjer – sprzedawca w markecie PSB Mrówka w Strzyżowie
Wymagania
Otwartość;
Dokładność;
Mile widziane doświadczenie;
Mile widziany kurs obsługi kasy fiskalnej
Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych;
Rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty;
Utrzymanie porządku w miejscu pracy;
Wykonywanie innych poleceń kierownika lub właściciela sklepu;
Oferujemy
Praktyczny rozwój umiejętności negocjacyjnych